0

Efx Wedding Beyaz Zarflı Düğün DavetiyesiBZ-10284Efx

Efx Wedding Beyaz Zarflı Düğün DavetiyesiBZ-10284Efx

Marka: Efx Wedding Düğün Davetiyesi

650.00 TL

Adet Seçiniz
 • 100 Adet
 • 200 Adet
  (725.00 TL)
 • 300 Adet
  (800.00 TL)
 • 400 Adet
  (875.00 TL)
 • 500 Adet
  (950.00 TL)
 • 600 Adet
  (1,050.00 TL)
 • 700 Adet
  (1,150.00 TL)
 • 800 Adet
  (1,250.00 TL)
 • 900 Adet
  (1,350.00 TL)
 • 1000 Adet
  (1,400.00 TL)
 
Bilgi Dosyası için Tıklayın

Bilgi : Bu ürünümüzden minimum 1 Ad. sipariş verebilirsiniz.

Sepete Ekle
Hemen Al

Ücretsiz tasarım desteğinde bulunmak için Whatsapp Sipariş butonuna tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Beğendiğinizi davetiye modeline ücretsiz tasarım hazırlanır. Tasarıma onay vermeniz durumunda baskı aşamasına geçilir. Düğün Davetiyesi Zarf Baskıları model seçi açısından sitemizde bulunmaktadır. Tek zarf baskısı siparişi alınmamaktadır.

Düğün Davetiye Özellikleri:  
Efx Wedding Beyaz Zarflı Düğün Davetiyesi

Davetiyeler 10x16 cm ebatlarındadır. A. Bristol 250 Gr. Kağıt. Zarf özellikleri 70 gr. 1. Hamur Kağıttan yapıştırmalı şekilde üretilmektedir. (Bilinen adıyla beyaz mektup zarfıdır). Zarflar yekpare olarak tarafınıza gönderilir. (Müşterilerimizi zarf katlama ve birleştirme zahmetinden kurtarıyoruz.) Davetiyelerde ip bağlama ve iç kağıdı zarfa koyma gibi işlemler müşteriye aittir. Davetiye aksesuarları ve zarf fiyata dahildir. Diğer Ekonomik Davetiye modellerimize ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.
Düğün Davetiyesi Sipariş Onayı: Seçmiş olduğunuz Davetiyelerin yerleşimi, tasarımı, yazı büyüklükleri ve yazı tipi tamamen değiştirilebilir. Davetiye modelleri standart tasarımlardan oluşmaktadır. İstenildiği takdirde ek bilgiler eklenebilir. Tasarlanan davetiye onay almak için whatsapp üzerinden resim (jpg) olarak gönderilir. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra onayınız alınarak baskı aşamasına geçilir. Onay alınan davetiyelerde kaynaklanacak hata eksik vb. durumlardan firmamız sorumlu değildir. Sizin onayınız alındıktan sonra bizim hiçbir müdahalemiz olmaz.  Firmamız tarafında olası hatalarda ücret iadesi, yeniden ürün gönderme gibi bir durum derhal yerine getirilir.
Düğün Davetiye Sipariş Kargo: Siparişleriniz baskı günümüzde basılır ve kargoya teslim edilir. Bu süre sipariş verme durumunuza göre (1-2) gün içerisinde kargoya teslim edilir.
Düğün Davetiye Sipariş Ödeme: Siparişlerde eft ve havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde ek ücret talep edilir. Firmamız en uygun fiyatları size sunabilmek için bu tarz hizmet bedellerini davetiye fiyatlarının üzerine yansıtmamaktadır. Firmamız kapıda ödemelerde kargo firmasına ek ücret ödediği için bu ücreti sizden talep etmek durumundadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

İlgili Ürünler

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5